سیستم عیب‌یابی هوشمند لوازم خانگی ال جی Smart Diagnosis
سیستم عیب‌ یابی هوشمند لوازم خانگی ال جی Smart Diagnosis

Smart Diagnosis سیستم عیب یاب هوشمند در محصولات ال جی

« Smart Diagnosis» ال جی یکی از بهترین تولید کننده گان لوازم خانگی و صوتی تصویری مانند یخچال، تلویزیون، سینما خانگی و … است که در تولیداتش به راحتی کاربران اهمیت ویژه ای داده است. این شرکت در این سال های اخیر سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis را در تمامی محصولاتش طراحی کرده تا در صورتی که محصولی مشکل داشته لازم نباشد ان را پیش تعمیر کار ببرید. ممکن است برخی از مشکلات به وجود امده به راحتی و توسط خود فرد مانند بسته نشدن درب و قطعی اب حل شود و به متخصص نیازی نداشته باشید.

 

Smart Diagnosis سیستم عیب یاب هوشمند در محصولات ال جی

 

زمانی که محصولاتی هم چون یخچال، ماشین لباسشویی، ظرفشویی مشکلی پیدا کنند شاید دیر متوجه شویم یا دقیقا ندانیم چه قسمتی مشکل دارد. شرکت ال جی در این سال های اخیر در محصولاتش سیستم عیب یاب Smart Diagnosis را طراحی کرده که در هر یک از قسمت ها سیگنالی خاص تعبیه شده و شما به راحتی و با استفاده از گوشی همراهتان می توانید هر عیبی را پیدا کنید. در صورتی که فکر کردید یخچال یا هر محصولی دیگری که در اشپزخانه ی شما قرار دارد به خوبی و مثل سابق کار نمی کند، می توانید به راحتی از طریق گوشی خود که از سیستم عامل اندروید یا IOS پیروی کند با دانلود اپلیکشن های مورد نظر مثلا گوشی های اندرویدی با دانلود اپلیکیشن LG Smart Diagnosis System مشکل محصول مورد نظر را پیدا و ان را رفع کنید. برخی از مشکلات به وجود امده به راحتی و توسط خود فرد مانند بسته نشدن درب و قطعی اب حل می شود ولی برخی دیگر از مشکلات توسط افراد متخصص باید حل شوند.

 

نحوه عملکرد سیستم عیب یاب هوشمند

۱- برنامه کاربردی LG Smart Diagnosis System را برای گوشی هوشمند خود دانلود کنید.

۲- زمانی پیغام خطایی رخ داد، گوشی را نزدیک لوگوی تشخیص هوشمند روی ماشین لباسشویی یا یخچال ساید بای ساید ال جی نگه می‌دارید و مراحل راهنمایی‌های ساده‌ای که تلفن می‌دهد را دنبال می‌کنید.

قابلیت تشخیص (عیب‌یابی) هوشمند ال‌جی Smart Diagnosis به لوازم خانگی شما این قابلیت را می‌دهد که خودشان معایب را تشخیص دهند.

نحوه عملکرد سیستم عیب یاب هوشمند

 

 

مدل های یخچال ساید بای ساید ال جی موجود در بانه بازار

 

سخن آخر

به این ترتیب کارشناسان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری، مشتری را راهنمایی کنند تا مشکل ایجاد شده برای لوازم خانگی ساخت ال‌ جی را خود رفع کند. اگر هم مشکل توسط خود کاربر قابل حل نبود، کارشناسان به صورت دقیق می‌دانند که دستگاه دچار چه نقص فنی شده و تمام لوازم مورد نیاز برای رفع آن را به همراه خواهند داشت.