CRM
چیست؟

            
CRM مخفف عبارت (Customer Relationship Management) است که به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان میباشد ، ' CRM '  سرویس جدیدی از 'بانه بازار' است که شما را قادر می سازد  تا هر چه بهتر و بیشتر با فروشگاه های  اینترنتی مورد علاقه خود در ارتباط باشید.
             قدم اول در استفاده از این سرویس ثبت نام  از طریق سایت می باشد، در مرحله بعد  ، شما می توانید با استفاده از امکانات این بخش برای خود کاتالوگ اینترنتی درخواست نمایید  و یا لیست قیمت های سایت مورد علاقه تان را دریافت کنید و یا از اخبار اقتصادی ، اطلاعیه ها و پیام ها مطلع شوید.
             سایت 'بانه بازار' به شما اطمینان می دهد که به نحو شایسته ای با شما ارتباط برقرار کرده و رضایت شما را جلب نماید چون اعتقاد داریم رضایت مشتری یک اصل جداناشدنی از تجارت است. / مدیریت سایت بانه بازار


اعضای محترم سایت بانه بازار :
با سلام .
از حضور شما در بانه بازار بسیار خرسندیم. خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که آمار اعضای بانه بازار تا تاریخ 22/2/1392 به بیش از 1200 نفر رسیده و این به آن معنی است که هر روز به طور متوسط 9 نفر در سایت بانه بازار عضو می شوند.
بر خود لازم دانستیم راهنمای استفاده بهتر از سایت بانه بازار را برای تک تک عزیزان ارسال کنیم . خواهشمندیم این راهنما را مطالعه نمایید تا هرچه بهتر و بیشتر بتوانید از امکانات سایت بانه بازار بهره ببرید.
راهنمای ثبت نام: برای ثبت نام در بانه بازار می توانید به صفحه اصلی سایت بروید و برروی عضویت در بانه بازار در سمت راست سایت کلیک کنید. یا بر روی لینک عضویت در صفحه عضویت کلیک کنید. فرم ثبت نام ظاهر می شود.  با پر کردن فرم و تایید آن عضویت شما در بانه بازار ثبت می شود ولی حساب کاربری شما فعال نمی باشد.

راهنمای فعال سازی حساب کاربری: برای فعال سازی حساب کاربری باید حتما ایمیل خود را چک کنید. ایمیلی که حاوی کد فعال سازی است از طرف سایت بانه بازار برای شما ارسال شده است . آن را باز کنید  یا بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید یا کد فعال سازی را کپی کرده و آدرس  http://banebazar.com/register.aspx?itm=ath   بروید و درآن نام کاربری را وارد کنید و کد فعال سازی را در مکان مناسب خود paste کنید. بر روی تایید کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود.
در صورتی که این ایمیل برای شما ارسال نشده است با ما مکاتبه کنید تا مجددا برایتان ارسال کنیم.( ارسال پیام)

راهنمای استفاده از بانه بازار:  تا زمانی که حساب کاربری خود را فعال ننموده باشید امکان استفاده از امکانات بانه بازار را ندارید. در صورتی که حساب کاربری خود را فعال نکرده اید ابتدا حساب کاربری خود را فعال کنید.
در مرحله بعد باید بدانید که با مجموعه ای از فروشگاه ها سروکار دارید . ابتدا به صفحه اصلی بروید و گروه کالایی که مد نظرتان هست و در آن زمینه فعالیت دارید را انتخاب کنید. بانه بازار لیست فروشگاه هایی که در آن بخش فعالیت دارند را به شما نمایش می دهد. از این لیست بر روی فروشگاه مورد نظر خود کلیک کنید. در فروشگاه کالاهای آن فروشگاه را مشاهده می کنید.
در صورتی که تمایل داشته باشید (با کلیک بر روی آیکن 
http://banebazar.com/StoreUC/theme/favorites.png در گوشه سمت راست فروشگاه) می توانید آن فروشگاه را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید. با افزودن آن فروشگاه به لیست فروشگاه های مورد علاقه خود ، به مدیر فروشگاه امکان می دهید که برای شما کاتالوگ و لیست قیمت ارسال کند. همچنین مدیر فروشگاه می تواند با شما در ارتباط باشد و برایتان پیام گروهی و یا فردی ارسال کند. تمامی پیام ها و کاتالوگ ها و لیست قیمت ها به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
شما می توانید هر تعداد از فروشگاه ها را به روش فوق به لیست فروشگاه های مورد علاقه خود بیافزایید


علاوه بر آن شما می توانید از فروشگاه ها درخواست لیست قیمت http://banebazar.com/StoreUC/theme/price.pngبدهید  و یا درخواست کاتالوگhttp://banebazar.com/StoreUC/theme/cl.png بدهید و یا به مدیریت فروشگاه پیام http://banebazar.com/StoreUC/theme/smsg.png ارسال کنید و....

امید واریم حضور شما در بانه بازار موجب رونق کسب و کار شما باشد و توانسته باشیم وب سایت مفیدی برای شما فراهم کرده باشیم . همواره منتظر نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

با سپاس فراوان
مدیریت بانه بازار