سئوالات مسافران ومسافرت به بانه ؟

سئوالات زیادی در باره مسافرت به بانه پرسیده می شود که سعی می شود دسته بندی شده و به انها پاسخ داده شود.

سئوال 1:  آب و هوای بانه چگونه است ؟
     پاسخ:  برای بررسی دقیق آب و هوا بایستی به سایت های هواشناسی از جمله سایت چم بانه مراجعه کرد ، اما به صورت کلی آب و هوایی معتدل کوهستانی دارد ، تابستانهای خنک و زمستانهایی سرد.

سئوال 2:  آیا می توانم به صورت اینترنتی از بانه خرید کنم ؟
     پاسخ:  هم بله و هم نه  چون شخص باید ابتدا جنس درخواستی را رویت کند و اقدام به خرید نماید . برای اینکه برای شما مشکلی پیش نیاید سعی کنید از فروشگاه هایی که در سایت های معتبر بانه اقدام به تبلیغ کرده اند خرید نمایید و توصیه می شود قبل از خرید حتما قوانین آن سایت را هم دقیقا مطالعه فرمایید و از چکونگی گارانتی و امکان تعویض و یا پس دادن ان مطمئن شوید.

سئوال 3:  فروشگاه های شهر بانه چه زمانی تعطیل هستند و ساعت کار آنها عموما چگونه است ؟
     پاسخ:  در شهر تجاری و توریستی بانه روزهای تعطیل هم فروشگاه ها باز هستند و ساعت کار آنها معمولا با طلوع و غروب آفتاب شروع و خاتمه می یابد.


سئوال 4:  یکی از دوستانمان که به بانه سفر کرده بود می گفت اجناس بانه کلا تقلبی و به دردنخور است ، صادقانه پاسخ دهید که آیا چنین است ؟
     پاسخ:  در هر شهر و مکان تجاری قطعا افراد فرصت طلبی وجود دارند که کالا های تقلبی و به دردنخور عرضه کنند ولی ما این اطمینان را به شما می دهیم که اکثر اجناس عرضه شده در شهر تجاری و توریستی بانه از کیفیت مناسب برخوردار ند  و از طرف ما به دوستتان بگویید که با دبدن یک نفر نمی توان تمام اجناس یک شهر را تقلبی وبه دردنخور نامید.

سئوال 5:  من نمی خواهم برای خرید به بانه بیایم ولی شنیده ام که طبیعتی زیبا دارد آیا تورهایی برای بانه گردی و دیدار از طبیعت بانه و احیانا عکاسی از آن مناظر در بانه وجود دارد ؟
     پاسخ:  دوست عزیز خوشحالیم که طبیعت زیبای منطقه ما را پسندیده اید . همانگونه که شما فرمودید بانه طبیعت زیبایی دارد که بسیار دیدنی است ولی متاسفانه تورهایی که شما ذکر کردید در این شهر وجود ندارد. اگر علاقمند به عکس های بانه هستید به فتو بلاگ بانه بازار  و یا فتو بلاگ چم بانه سری بزنید.

سئوال 6:  سایت خوبی دارید ولی هیچ گونه راهنمایی در ارتباط با خرید ال سی دی و یا کولر گازی و یا برندهای معروف لوازم خانگی در بانه در سایت نمی بینم ، چرا ؟
     پاسخ:  گروه مدیران سایت بانه بازار در نظر دارد شیوه انتخاب ال سی دی یا ال ای دی و یا کولر گاز ی و امثال آن را در صورت امکان در سایت جهت استفاده کاربران محترم سایت ارایه دهد ولی ما مجاز به معرفی مارک خاصی از نوعی کالا به کاربران نیستیم.
سئوال 7:  مهدی پرسیده است در مورد خرید عمده راهنمایی کنید؟
     پاسخ:  شهر بانه برابر مصوبه هیئت دولت جزو مناطق آزاد تجاری است و مقدمات آن هم کم کم فراهم می شود ، بر این اساس و با توجه به تسهیلاتی که دولت در این منطقه تجاری برای تجار فراهم آورده است به نظر می رسد خرید اجناس در بانه به نفع باشد . در صورتی که قصد خرید عمده را دارید لازم است یک بار به بانه بیایید و از نزدیک فروشگاههایی را انتخاب کرده تا با آنها کار کنید . موفق باشید


سئوالات خود را با ما در میان بگذارید تا صادقانه به شما پاسخ دهیم.
پرسیدن سئوال

این مطلب را به اشتراک بگذارید در :
تاریخ آخرین ویرایش :1395/04/10 - 2:13 PM